Летување

Апартман Сандра Ханиоти, Грција 50 € по лице

Апартман Сандра Ханиоти, Грција

Сосема нов луксузно опремен апартман со две спални соби во ценатрот на Ханиоти. Се наоѓа на само 350 метри од море и 200 метри од центарот на Ханиот, погоден за семејства и пријатели....
Ханиоти, Грција Ханиоти, Грција
Мај - Октомври 2022 Мај - Октомври 2022
Сопствен Превоз Сопствен Превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Hotel Al Mare 3* Полихроно - Грција 25 € по лице

Hotel Al Mare 3* Полихроно - Грција

Хотел Al Мare 4* се наоѓа во Полихроно, Грција со сопствена плажа во прв ред, ресторан, барови на плажа и покрај базен, бесплатен приватен паркинг...
Полихроно, Грција Полихроно, Грција
25.05 - 12.06.2022 25.05 - 12.06.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Xenios Theoxenia 4* Уранополи, Грција 33 € по лице

Xenios Theoxenia 4* Уранополи, Грција

Xenios Theoxenia се наоѓа на само 3 километри од Уранополи, во близина на Света Гора, која е еден од најважните верски центри на православното монаштво. Како и неверојатни погледи над Егејот, хотелот ...
Уранополи, Грција Уранополи, Грција
01.06. – 31.08.2022 01.06. – 31.08.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Xenios Possidi Paradise 4* Посиди, Грција 34 € по лице

Xenios Possidi Paradise 4* Посиди, Грција

Possidi Paradise е хотел со 4 ѕвезди со прекрасна локација на плажа и одлични капацитети на полуостровот Касандра на Халкидики. ...
Посиди, Грција Посиди, Грција
01.06. – 31.08.2022 01.06. – 31.08.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Hotel Tropical 4* Ханиоти, Грција 39 € по лице

Hotel Tropical 4* Ханиоти, Грција

Семеен хотел поставен веднаш до главниот пат на Ханиоти, на само 300 метри од продавниците и 300 метри од најблиската плажа, со примамлив песок и возбудливи води....
Ханиоти, Грција Ханиоти, Грција
01.06. – 31.08.2022 01.06. – 31.08.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Xenios Anastasia Resort & Spa 5* Неа Скиони, Грција 41 € по лице

Xenios Anastasia Resort & Spa 5* Неа Скиони, Грција

Xenios Anastasia Resort & SPA се наоѓа на брегот на Егејското Море, на 3 км од најблиското рибарско село Неа Скиони....
Неа Скиони, Грција Неа Скиони, Грција
01.06 - 31.08.2022 01.06 - 31.08.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Hotel Atrium 4* Пефкохори, Грција 47 € по лице

Hotel Atrium 4* Пефкохори, Грција

Хотелот Атриум е волшебно врамен со боровата шума на полуостровот Касандра и кристалните води на Егејското Море, сместени веднаш надвор од раздвиженото село Пефкохори. Опкружен со маслинови и борови д...
Пефкохори, Грција Пефкохори, Грција
01.06. – 31.06.2022 01.06. – 31.06.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Possidi Holidays Resort & Suites 5* Посиди, Грција 52 € по лице

Possidi Holidays Resort & Suites 5* Посиди, Грција

Сместен на работ на боровата шума, Possidi Holidays Resort & Suites претставува изворедно место за одмор со поглед на својата неверојатна песочна плажа на западниот брег на полуостровот Касандра....
Посиди, Грција Посиди, Грција
01.06. – 31.08.2022 01.06. – 31.08.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини
Elinotel Apolamare 5* Ханиоти, Грција 53 € по лице

Elinotel Apolamare 5* Ханиоти, Грција

Целосно реновиран во 2009 година, Елинотел Аполамар го комбинира луксузот со мирниот семеен одмор на извонреден начин....
Ханиоти, Грција Ханиоти, Грција
01.06 - 31.08.2022 01.06 - 31.08.2022
Сопствен превоз Сопствен превоз
Избор на различни термини Избор на различни термини